Najtrudniej jest, kiedy trzeba odebrać dzieci rodzinie. I choć jest to długi proces i wiadomo, że słuszny, to nie da się tego nie przeżywać. Magdalena Niski jest pedagogiem w PCPB Monar- Markot w Gdańsku. Pracuje z kobietami, pracuje z rodzinami. Tak jak w życiu zawodowym mimo wielu starań nie zawsze wychodzi tak jak planuje, tak w życiu prywatnym uwielbia sprawczość. Realizuje się w…ogrodnictwie. To tam – jak zauważa jej mąż – zachowuje się jak dziecko w sklepie z cukierkami. Spełnia marzenia i daje życie.
Magdalena Niski - Zawsze interesował mnie drugi człowiek...
Najtrudniej jest, kiedy trzeba odebrać dzieci rodzinie. I choć jest to długi proces i wiadomo, że słuszny, to nie da się tego nie przeżywać. Magdalena Niski jest pedagogiem w PCPB Monar-Markot w Gdańsku. Pracuje z kobietami, pracuje z rodzinami. Tak jak w życiu zawodowym mimo wielu starań nie zawsze wychodzi tak jak planuje, tak w życiu prywatnym uwielbia sprawczość. Realizuje się w…ogrodnictwie.
Udostępnij
Podcast